رفتن به نوشته‌ها

صهیونیستها در آنسوی مرز از ترس حرکتی نمی کنند

به گزارش خبرگزاری مهر، خبرنگار المیادین به تشریح آخرین وضعیت میان مرزهای لبنان با فلسطین اشغالی و هراس صهیونیست‌ها پرداخت.

بر اساس این گزارش؛ کشاورزان لبنانی به شکل عادی در زمین‌های خود مشغول زراعت هستند؛ اما در آنسوی مرز، تقریباً حرکتی از شهرک نشینان صهیونیست مشاهده نمی‌شود و گویا سایه مرگ بر سر مناطق صهیونیست نشین حکمفرماست.

این در حالی است که شب گذشته هم نظامیان رژیم صهیونیستی از ترس ۲۶ گلوله منور در مزارع شبعا شلیک کرده اند و از ترس آرام و قرار ندارند.

از سوی دیگر شبکه خبری المنار نیز گزارش داد که گلوله یکی از منورهای شلیک شده از سوی نظامیان رژیم صهیونیستی در منطقه‌ای فرود آمده که نیروهای صلح‌بان سازمان ملل در آنجا مستقر بوده‌اند. المنار توضیح داد که یکی از سربازان یونیفل از سقوط یک گلوله ۱۵۵ میلی‌متری که در بسطره در نزدیکی کفرشوبا سقوط کرد، جان به در برد.

صهیونیست‌ها به شدت نگرانند زیرا می‌دانند که مقاومت آنچه را اعلام کرده است به اجرا درخواهد آورد.

این در حالی است که نیروهای یونیفیل سازمان ملل به گشت زنی در مرز لبنان با فلسطین اشغالی مشغولند.

همچنین نظامیان صهیونیست، تیراندازی‌های بی هدف و کورکورانه‌ای را انجام داده‌اند.

النشره نیز گزارش داد که وضعیت مرزها لبنان با فلسطین اشغالی در جنوب شرقی این کشور همچنان در حالت هشدار به سر می‌برد و همچنان از گشت‌های رژیم صهیونیستی در اطراف حصار مرزی در طول خط ممتد از محور «العدیسه» در غرب تا بلندی‌های «جبل الشیخ» در شرق و محورهای مشرف به منطقه «الوزانی العباسیه» و مزارع «شعبا» خبری نیست.

همچنین عبور و مرور شهرک نشینان کشاورز در باغ‌های سیب در نزدیکی مرز لبنان به ویژه در محور مشرف متوقف شده است.

کد خبر ۴۷۰۷۱۷۲

mehrnews.com/news/4707172

منتشر شده در اخبار جدید

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *