رفتن به نوشته‌ها

فعالیت ۱۱ هزار نفر از بانوان به عنوان پلیس افتخاری در کشور

ایلام-مدیرکل پلیس افتخاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از ۳۴ هزار پلیس افتخاری در کنار نیروی انتظامی فعالیت می‌کنند که ۱۱ هزار نفر از این تعداد را بانوان تشکیل می دهند.
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ نصرت الله امیری در همایش پلیس افتخاری همیاران اربعین در ایلام اظهار داشت: در تمام جوامع بین المللی جامعه ای موفق است که بتواند از ظرفیت مشارکت عمومی بهره ببرد.

وی افزود: ناجا در حوزه مشارکت به جایگاه خود واقعی خود دست پیدا کرده است و سعی دارد این ظرفیت را افزایش دهد.

مدیرکل پلیس افتخاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یادآور شد :خروجی بسیار خوبی در استفاده از ظرفیت‌های پلیس افتخاری داریم و همین امر موجب شده است محدودیت های جذب را برداریم.

وی تصریح کرد:با وصف فعالیت۳۴ هزاری پلیس افتخاری در کشور ، ما شاهد کمترین تخلفات و جرائم در بین این عزیزان هستیم که نشأت گرفته از آموزش ارائه شده است.

سرهنگ امیری خاطرنشان کرد: نواقصاتی در روند کار وجود دارد که به دنبال آن هستیم این نواقصات را رفع کنیم تا بتوانیم بهره برداری بهتری از ظرفیت پلیس افتخاری داشته باشیم.

وی به صدور کارت شناسایی پلیس های افتخاری اشاره کرد و گفت: زیرساخت‌های لازم سخت افزاری و نرم افزاری صدور کارت اندیشه شده است و این کارت بعد از هماهنگی های لازم صادر خواهد شد.

سرهنگ امیری یادآور شد :یکی از مهمترین ماموریت های پلیس نگهداشت نیرو و صیانت از پلیس افتخاری در انجام ماموریت ها است.

وی افزود: با تأمین اعتبار سه میلیارد تومانی لباس زمستانه و تابستانه پلیس افتخاری مرتفع شده که منتظریم بعد از تصویب آن را در اختیار قرار دهیم.

مدیرکل پلیس افتخاری نیروی انتظامی گفت: تا سقف ۴۰ هزار پلیس افتخاری مشکل بیمه را حل و دنبال این هستیم تا تمام دغدغه های پلیس افتخاری را رفع کنیم.

http://www.mehrnews.com/

منتشر شده در اخبار جدیداستان هاایلام

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.