رفتن به نوشته‌ها

ابوالفضل شجاعی تنها مدال آور/ یک برنز حاصل کار تیم ۱۰ نفره ایران

جودو- نوجوانان

رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان آسیا با کسب یک نشان برنز برای تیم ۱۰ نفره کشورمان به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات روز گذشته با حضور ۱۷۸ جودوکار از ۲۰ کشور به میزبانی لبنان در بیروت آغاز شد که تیم ۱۰ کشورمان تنها موفق به کسب یه نشان برنز شد. تنها مدال تیم اعزامی کشورمان در این دوره از مسابقات را ابوالفضل شجاعی در وزن ۹۰- کیلوگرم کسب کرد.

این جودوکار با آتیه کشورمان پس از استراحت در گام نخست، حریف لبنانی را از پیش رو برداشت و در ادامه با برتری مقابل نماینده ازبکستان راهی مرحله نیمه نهایی شد. شجاعی در این مرحله نتیجه را به جودوکاری از قزاقستان واگذار کرد و با پیروزی برابر امیر حسین چراغ فرخان دیگر نماینده کشورمان در دیدار رده بندی به نشان برنز رسید.

مصطفی ریاحی فر، ابوالفضل علیزاده،امیرحسین ملکی، علیرضا جعفرزاده، امیرحسین چراغ فرخان، محمد مهدی رستگار و رضا عزیزی در بخش پسران، محدثه حسینی و مارال مردانی دیگر نماینده کشورمان در این دوره از مسابقات بودند که با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات کنار رفتند.

تیم نوجوانان ایران در دوره قبلی این رقابتها تیرماه ۹۶ و مسابقاتی که به میزبانی قرقیزستان در بیشکک برگزار شد، با دو برنز علی امینی و علی یوسفی عنوان هشتم را کسب کرده بود.

mehrnews.com/news/4293729

منتشر شده در سایر ورزش هاورزش

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.