رفتن به نوشته‌ها

نصیرزاده فیروز کریمی را تهدید کرد/یک روز مهلت داری افشاگری نکنم!

نصیرزاده فیروز کریمی را تهدید کرد/یک روز مهلت داری افشاگری نکنم!

مدیرعامل ماشین سازی تبریز در واکنش‎ به صحبت‎های مطرح شده توسط فیروز کریمی گفت: اگر وی امروز شخصا یا از طریق واسطه عذرخواهی نکند، صحبت‎های بدتر از خودش را مطرح می‎کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز کریمی که سال گذشته هدایت تیم تراکتورسازی تبریز (ماشین سازی) را در رقابت های لیگ برتر بر عهده داشت و با این تیم در رده نهم جدول ایستاد، لیگ هجدهم را هم در همین تیم آغاز کرد اما دو هفته پیش با تصمیم هیات مدیره باشگاه از سمت خود برکنار شد.

  • برکناری فیروز کریمی از هدایت تیم ماشین سازی بعد از دیدار پنجم این تیم در فصل جاری مسابقات لیگ برتر که با اولین شکست همراه بود، انجام شد. ماشین سازی بعد از چهار تساوی متوالی در لیگ هجدهم، مقابل ذوب آهن متحمل شکست شد تا تصمیم هیات مدیره برای تغییر در کادر فنی را به همراه داشته باشد.

فیروز کریمی اما دو هفته بعد از برکناری از تیم ماشین سازی، نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و صحبت هایی را علیه هوشنگ نصیرزاده مطرح کرده است. صحبت هایی که نصیرزاده را مجبور به تعیین مهلت برای اعلام عذرخواهی از طرف این مربی و تهدید به افشاگری کرده است!

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: تمام صحبت های فیروز کریمی را مو به مو خواندم و برای هر یک پاسخ هم دارم. با این حال جوابی نمی دهم البته به شرطی که وی عذرخواهی کند.

وی ادامه داد: فیروز کریمی فقط امروز فرصت دارد تا شخصا یا از طریق واسطه عذرخواهی خود را از من اعلام کند. در غیر این صورت همین فردا پاسخ تمام حرف های او را خواهم داد.

نصیرزاده تاکید کرد: اینکه عذرخواهی از طرف خودِ فیروز کریمی انجام شود یا واسطه و اینکه واسطه وی چه کسی باشد، اصلا فرقی ندارد. فقط منتظر عذرخواهی از طرف فیروز کریمی هستم؛ آنهم تا پایان امروز.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز تصریح کرد: اگر فردا صبح برسد و فیروز کریمی عذرخواهی نکرده باشد، در مورد خیلی مسائل مرتبط با وی طی دورانی که در تبریز بود افشاگری می کنم و حرف هایی بدتر از خودش را مطرح خواهم کرد. پس به نفع فیروز کریمی است که عذرخواهی کند.

کد خبر 4399247

mehrnews.com/news/4399247

منتشر شده در اخبار جدید

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.