رفتن به نوشته‌ها

در “چاد” ، نسیم پدراد پسر نوجوان داخلی خود را در آغوش می کشد

“I don’t know why my truest essence is that of a 14-year-old boy,” Nasim Pedrad said. “But here we are.”

تقریباً برای همه ، نوجوانی یک ظرف اضطراب منحصر به فرد و شخصی است. هنگامی که نسیم پدراد در دهه 1990 در اورنج کانتی در کالیفرنیا بزرگ می شد ، همزمان با یک احساس عمومی و بلوغ از مرگ و عدم اطمینان خاص یک مهاجر نوجوان که از ایران در سن ایران به ایالات متحده آمده بود ، مبارزه می کرد.

3

پدراد گفت: “من فقط این موجود ناجور با موهای بازوی سیاه و جسمی و نامی بودم که مردم به اشتباه نیسان را صدا می کردند.” “من ناامیدانه در تلاش بودم که یاد بگیرم سیاست دبیرستان در چه زمینه ای است.”

او هیچ برادر دیگری نداشت ، اما بسیاری از پسر عموهای پسر که به همان اندازه مشتاق جا افتادن بودند ، در مدارس جدید و کشور جدید خود ، که او با آنها تماشای فیلم های “راکی” و رفتن به مسابقات مشت زدن بود. وی گفت: “ما به عنوان بچه مهاجر تقریباً نابینایانی بودیم كه نابینایان را در چگونگی جذب جذب می كردیم.”

سالها بعد ، وقتی پدراد ، فارغ التحصیل 39 ساله “شنبه شب زنده یاد” ، فرصتی پیدا کرد تا یک سریال کمدی برای خودش بسازد ، تصمیم گرفت داستانی را روایت کند که با عصبانیت خاص یک پسر نوجوان ایرانی بزرگ نمایی کند در یک دبیرستان آمریکایی حاضر می شود

nytimes.com/2021/04/02/arts/television/chad-nasim-pedrad.html

منتشر شده در اخبار جدید

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.