رفتن به نوشته‌ها

پلیس هوستون تحقیقات را به شکایت درباره دشاون واتسون اعلام کرد

Deshaun Watson has been accused of assault and misconduct in lawsuits filed by 21 women in Harris County, Texas. Until Friday, there was no indication that the police were involved in any of the cases.

اداره پلیس هوستون روز جمعه گفت که تحقیقات در مورد دشاون واتسون ، مدافع ستاره تگزاسی های هوستون ، پس از شکایت از او آغاز شده است.

اطلاعیه این وزارتخانه در توییتر ماهیت گزارش را مشخص نکرد و مشخص نبود که آیا فرد شکایت یکی از 21 زنی است که پرونده های مدنی را در هریس کانتی تگزاس تشکیل داده و واتسون را به تجاوز و سو sexual رفتار جنسی متهم کرده است. .

تا روز جمعه ، هیچ نشانی از گزارش پلیس علیه واتسون وجود نداشت ، اگرچه تونی بزبی ، وکیل نماینده زنان در پرونده های مدنی ، گفته بود که او و موکلانش قصد دارند شواهد را به مقامات ارائه دهند.

این اداره در توئیتر گفت: “مانند هر ادعایی ، اداره پلیس هوستون هم اکنون در حال انجام تحقیقات است و در طی مراحل تحقیق توضیح بیشتری نخواهد داد.”

طبق این پرونده های قضایی ، همه متهمان ادعایی را برای جبران خسارت مالی ارائه داده اند.

اعلامیه اداره پلیس آخرین تحول در پرونده ای بود که طی سه هفته گذشته علیه یکی از بهترین و شناخته شده ترین بازیکنان NFL که درخواست تجارت وی از تگزاس ها بود – ماه ها قبل از طرح اولین شکایت صورت گرفت ، در 16 مارس – تا کنون رد شده است.

بیانیه HPD #HouNews pic.twitter.com/s9DfEDZYsy

– پلیس هوستون (stonston) 2 آوریل 2021
بزبی اتهامات خود علیه واتسون را از طریق شبکه های اجتماعی اعلام کرده و از سیستم عامل هایی مانند اینستاگرام برای درخواست مشتری های احتمالی استفاده کرده است. بزبی و رستی هاردین ، ​​وکیل مدافع برجسته مستقر در هوستون ، وکالت ، در اظهارات خود سر و کله زده اند ، هر یک سعی در تاکتیک زدن روش های دیگری دارند.

واتسون ، 25 ساله ، از 16 مارس ، هنگامی که در توییتر گفت که “هرگز با هیچ زنی به غیر از احترام فوق العاده رفتار نکرده است” اظهار نظری نکرده و “تقاضای بی اساس شش رقمی تسویه حساب” را که توسط بزبی ارائه شده رد کرده است قبل از طرح اولین دادخواست

جمعه شب در بیانیه ای ، بزبی گفت که سایر شکایات کیفری در هوستون و همچنین سایر حوزه های قضایی دنبال می شود. وی افزود که تیم حقوقی وی روز جمعه بیست و دومین دادخواست را تشکیل داده و شاکی ادعای سایر زنان در مورد رفتارهای ناپسند و قهرآمیز توسط واتسون را بر عهده داشته است.

هاردین در بیانیه ای گفت كه از تحقیقات جنایی ، كه وی آن را “مدتها گذشته” نامید ، استقبال می كند.

هاردین گفت: “حالا ما هویت حداقل یك متهم را یاد خواهیم گرفت.” “ما به طور کامل با اداره پلیس هوستون همکاری خواهیم کرد.”

21 شکایتی که تا به امروز ارسال شده واتسون را به داشتن الگوی رفتاری ناپسند با زنانی که برای ارائه خدمات شخصی استخدام شده اند متهم می کند. گفته می شود وی در این لباس ها زنان را مجبور کرده است تا او را به روشی جنسی لمس کنند ، خود را در معرض زنانی قرار داده است که برای ماساژ استخدام کرده یا بدن خود را به گونه ای حرکت داده است که آنها را مجبور به لمس آلت تناسلی او کند. گفته می شود که حوادث ذکر شده در این پرونده ها از مارس 2020 تا مارس 2021 و در چهار ایالت تگزاس ، آریزونا ، کالیفرنیا و جورجیا رخ داده است.

در بیانیه روز جمعه ، N.F.L. گفت که “در حال نظارت بر تمام تحولات در این موضوع است که همچنان تحت بررسی سیاست رفتار شخصی است.”

این سیاست به کمیساریا اجازه می دهد بازیکنان یا سایر کارمندان لیگ را با پرداخت حقوق معلق کند در حالی که لیگ ادعاهای علیه آنها را بررسی می کند. این لیگ علاوه بر اطلاعات جمع آوری شده توسط بازرسان خود ، از جمله دادستان های سابق با تجربه رسیدگی به پرونده های مربوط به تجاوز جنسی ، به پرونده های اجرای قانون و دادگاه نیز متکی است.

N.F.L. در اواسط فصل خارج از فصل خود قرار دارد ، بنابراین واتسون و سایر بازیکنان در کنار تیم های خود نیستند و برای شرط بندی یا تمرین از سایت های آنها بازدید نمی کنند. به استثنای پاداش های خاص ، بازیکنان فقط در طول فصل پرداخت می شوند.

www.nytimes.com/2021/04/02/sports/deshaun-watson-lawsuits-police.html

منتشر شده در سایر ورزش هاورزش

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.